Bestuur en Commissies

Onderstaand een beknopt overzicht van het bestuur en de commissies. Voor het volledige overzicht van de vereniging kunt u het organogram bekijken. Hierop is tevens te zien welke functies nog niet zijn ingevuld. Mocht u hier interesse in hebben neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Bestuur

Functie Naam Mail
Voorzitter
Roy Slond
voorzitter@ijshockeyclub-yetis.nl
Penningmeester
Menno Cleton
penningmeester@ijshockeyclub-yetis.nl
Secretaris
Marianne Groenenberg
secretaris@ijshockeyclub-yetis.nl
Wedstrijdsecretaris
Jurgen de Jongh
wedstrijdsecretaris@ijshockeyclub-yetis.nl
Technische zaken
Marcel Uitenbroek
technischezaken@ijshockeyclub-yetis.nl
Sponsoring/Public Relations
vacant
pr&sponsoring@ijshockeyclub-yetis.nl

Commissies

Functie Naam Mail
Technische Commissie
Bestuurslid TZ
Jeugd en senioren adviseurs incl. coaches
Jeugd adviseur
Onur Mete
Senioren adviseur
Roel Heurman
Scheidsrechterscoordinator
Rogier de Geus
scheidsrechterscoordinator@ijshockeyclub-yetis.nl
Benchofficialcommissie
Wendy de Jongh
benchcie@ijshockeyclub-yetis.nl
Activiteitencommissie
Sioe Hoey
evenementen@ijshockeyclub-yetis.nl
PR & Sponsoring
Antoine Kruis
pr&sponsoring@ijshockeyclub-yetis.nl
Vertrouwenspersoon
Maarten Dirkx
Sluit Menu
×
×

Winkelmand