• Berichtcategorie:Nieuws / Sponsors

Axis gaat zoals in een eerdere communicatie de komende weken aan de leden van de Yeti’s een blessurepreventietest tegen speciaal tarief van € 15,- aanbieden en zullen aan de hand van de uitkomst van de test een gericht advies geven om bepaalde blessures te voorkomen/te behandelen.

De volgende data zijn beschikbaar:

Axis heeft op maandagavond 2 maart van 18:00-21:00 uur en woensdagmiddag 4 maart van 15:00-19:00 uur tijd vrijgemaakt om voor onze leden deze persoonlijke test af te nemen.

Indien er interesse is maar je kan niet op deze data, wil je dan toch even contact opnemen zodat we weten wat de animo is en er eventueel extra data gepland kunnen worden.

Er kan een telefonische afspraak worden gemaakt op nummer 0165-502852 of via whatsapp 0165-502852 

Meer informatie omtrent Axis vindt je op

https://www.axisfysiotherapie.nl/

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom