Vorig weekend kwam onze jeugd dan eindelijk weer in actie tijdens hun eerste toernooi van het seizoen. Het openingstoernooi vond traditiegetrouw plaats in Den Bosch bij de Red Eagles. Naast de Yeti’s en de Eagles waren de Geleen Smoke Eathers, Bulldogs Liège, EHC Zweibrücken, Amsterdam Tigers en Dordrecht Lions ook van de partij.

Het toernooi begon op de zaterdag en op deze dag kwamen onze U8 en U10 in actie. Voor onze U8 was het toernooi een goed leermiddel om het wedstrijdelement bij de spelers eigen te maken. Onze nog jonge spelers hadden helaas geen wedstrijd kunnen winnen maar de ervaring die ze hebben opgedaan, en de inzet die ze hebben getoond, is wat ons betreft het meest waard!

De U10 waren tegelijk aan de beurt en deze speelde een serie zeer leuke en spannende wedstrijden. Het winnen zat alleen niet mee. Bij de laatste wedstrijd kwam daar echter verandering in want deze werd meer dan verdiend gewonnen. Dit leverde dan ook een 5e plaats op voor de U10.

Op zondag was het dan voor onze U12 de beurt om te laten zien wat ze in huis hadden. Een team met meer ervaring en dat zorgde stuk voor stuk voor leuke wedstrijden. Helaas lukt het alleen niet om te winnen en moest ons team het uiteindelijk met een 6e plaats doen. De inzet van het team was alleen dik in orde dus daar had het niet aan gelegen!

Kort samengevat was het toernooi een mooi begin van het seizoen waarin onze jeugdteams weer lekker konden ijshockeyen, leuke wedstrijden hebben gespeeld en veel geleerd hebben! We gaan daarom weer met veel plezier het nieuwe seizoen in!

Sluit menu
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom