Afgelopen zondag was het zo ver, het eerste toernooi van het Yeti’s u12/junioren team (aangevuld met de u10 spelers die pas komend seizoen u12 gaan spelen). In Dordrecht mochten we aantreden om deel te nemen aan het Leeuwentoernooi en dan nog wel in de variant voor junioren.

Ons team bestaat pas sinds het begin van dit seizoen en de nieuwste leden hebben pas zo’n 4 weken ervaring dus het toernooi winnen was nooit de intentie. Maar wat een mooie ervaring is dit geworden voor onze jeugdige mannen en vrouwen. Het toernooi was goed georganiseerd, super sportieve (en super grote) tegenstanders die begrip toonden voor onze onervarenheid en hoewel dit team letterlijk en figuurlijk nog in de kinderschoenen staat waren onze Yeti’s, wat mij betreft de dapperste spelers van het toernooi.

Rijk Martens
blank
Niek Matthee

Tegen spelers vaak 3x zo zwaar en minstens 2x zo groot waren we toch in staat 3 goals te scoren. Jan Goris, Rijk Martens (foto) en Niek Matthee (foto) scoorden ieder 1x. De Yeti met het grootste leeuwenhart was misschien toch wel onze goalie Eric Novhorodov. Eric keept pas 3 weken maar wist toch menig schot te keren en hoewel hij pas 9 (!) jaar oud is was hij al snel de held van het hele publiek. Al met al een hele mooie prestatie van alle spelers uit het team waar we als vereniging, ouders maar zeker ook als trainers erg trots op mogen zijn. 

Jennifer en Roel(trainers U12/Junioren)

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom