• Berichtcategorie:Nieuws

Beste leden, oudleden, vrienden en kennissen van onze club,


Het is weer bijna zover, de Grote Clubactie gaat binnen 7 dagen van start! Dit is een mooie gelegenheid om wat extra centjes voor de club in te zamelen. Hiernaast is er uiteraard geld te verdienen met de gekochte loten en dienen we ook andere clubs in heel Nederland.

Dit jaar kunnen we als Yeti’s wederom meehelpen door loten te verkopen via de bekende boekjes à 3,- euro per lot en tevens hebben we superloten van 150,- euro (gelijk aan 50 reguliere loten). Ook kan je online loten verkopen via deze link. Deze zal ook via diverse social mediakanalen worden verspreid naar de kopers en verkopers (jullie dus!). De online actie van de Grote Clubactie 2019 begint op zaterdag 14 september 2019.

Om het verkopen van de loten meer te stimuleren verdiend elk lid voor elk verkocht lot 0,50 eurocent.

De loten zullen tijdens de on ice training a.s. zondag 8 september in Dordrecht en de off ice training a.s woensdag 11 september worden uitgedeeld. Extra boekjes en/of loten kunnen altijd aangevraagd worden via penningmeester@ijshockeyclub-yetis.nl

Iedereen krijgt 2 boekjes, wat promotiemateriaal en eventueel een superlot.
Alvast bedankt voor jullie support en we wensen iedereen veel succes met de verkoop!

Voor meer informatie over de Grote Clubactie kijk op https://clubactie.nl/overclubactie.  

Afbeelding: wij doen mee aan de Grote Clubactie!
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom